YOGA CRAVINGS

14112016

You may know it or not but I’m a passionate yoga lover and as much as I’m keen on simple and good quality clothing, I always have an eye for beautiful yoga gear and accessories. The preferred palette of mine is black, grey and faded pink. All yogish girls, raise your hands because I’d like to show you my cravings from time to time.

Możecie to już widzieć bądź nie, ale jestem zapaloną miłośniczką jogi i jako że uwielbiam proste ubrania dobrej jakości, moją uwagę przykuwa też piękna odzież do ćwiczeń i akcesoria. Ulubiona paleta odcieni to czerń, szarość i brudny róż. Dajcie znać czy są pośród Was jogi-girls, bo od czasu do czasu chciałabym się z Wami podzielić moimi jogowymi zachciankami.

Lupita top/ Röhnisch leggins/ Casall yoga mat/ Lululemon stretching strap/ Aesop deodorant

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 • viktoria

  Love the Aesop

  thedaydreamings.blogspot.com

 • Weronika Duda

  piękny set :)

 • Ev

  Idealnie! :)

 • simplyWORKOUT

  Love, love, love this look. Calm, pastel, and beautiful.

 • Sysia

  Jasne, że są joginki :) Ale mata tylko Manduka, dla mnie najlepsza black pro – ekstra długa i szeroka, ekstra gruba, więc kości nie bolą, dłonie się nie ślizgają – po prostu GENIALNA! Piękny top i legginsy, ale taki outfit tylko na zajęcia w studio, w domu lubię w samej bieliźnie – lepsza przyczepność (stopa nie zjeżdża z uda, albo łydka z ramienia – przy bardziej zaawansowanych asanach bezpieczniej) no i mega swoboda! Szarości i beże zawsze.

  • Dziękuję za komantarz ! :) Podobnie jak ja, w domu o poranku zakładam tylko bieliznę do ćwiczeń ale na jogę wieczorną oraz na wspólne zajęcia uwielbiam włożyć ulubione legginsy i jasnoróżowy top. Mate mam Kurma Sadhana Lite, 4.2 mm grubości i jest rewelacyjna ale dość ciężka. Pozdrawiam!