010520151

Burberry trench, Saint Laurent bag, Dagmar t-shirt, Joseph trousers, Balenciaga suede pointy flats, Larsson & Jennings watch, Scosha ring, MUNNU earrings, YSL nailpolish and Ray-Ban sunglasses.

Zastanawiałam się ostatnio nad listą ponadczasowych rzeczy, w które warto zainwestować każde pieniądze. Znalazłby się na niej między innymi klasyczny trencz Burberry, który podobno można nosić przez całe życie, zamszowe balerinki w szpic i klasyczna torba Saint Laurent w czarnym, bądź burgundowym kolorze. Dodałabym jeszcze dobrze skrojone spodnie garniturowe. To od niedawna podstawa mojej garderoby, mogłabym nosić je codziennie zarówno z eleganckimi jak i sportowymi butami. Delikatnej i prostej biżuterii nigdy za wiele, chociaż warto mieć jedną, wyjątkową parę masywnych kolczyków wysadzanych kamieniami, które wraz z czerwonym akcentem na ustach i paznokciach, dodadzą kobiecości nawet najprostszemu zestawowi.
Cóż, pozostaje mi na razie pozostać w sferze marzeń i sprawdzić wyniki mini. Być może pomogłam swojemu szczęściu na tyle, by móc zrealizować tą idealną listę…