WHAT I’D WEARH&M Premium knitwear / Escada skirt (similar here and here) / Saint Laurent sunglasses / Hermès sandals / Byredo l’huile parfum

I’d never say that me, the greatest trouser amateur, would wear dresses and skirts so eagerly this year. Since I saw A Bigger Splash movie, inspired by Tilda Swinton’s outfits, I promised myself that I’ll be wearing more white. Sharing my latest discovery – fragrances applied in the form of oil or gel seem to last longer on body, especially during big heat.

Nie przypuszczałabym, że ja, największa amatorka spodni, w tym roku będę nosiła tak chętnie zarówno sukienki jak i spódnice. Odkąd zimą zobaczyłam film A Bigger Splash, zainspirowana stylizacjami Tildy Swinton obiecałam sobie, że w wakacje będę pamiętała o noszeniu bieli. Podzielę się jeszcze tylko moim małym odkryciem – zapachy aplikowane w formie olejku lub żelu dłużej utrzymują się na ciele, zwłaszcza w upały.

Zapisz

Zapisz

 • kasia

  Zestaw piękny! I chociaż sama do spódnic i sukienek nie jestem jeszcze przekonana, to z powyższego zestawu przygarnęłabym wszystko.

  W zeszłym roku kupiłam pierwsze “Blanche” w olejku. Myślę, że zapach od początku aplikacji jest bardziej subtelny, ale rzeczywiście te w olejku utrzymują się na skórze dłużej, a dodatkowo, moim zdaniem, są bardziej wydajne :) W tym roku powstała limitowana edycja “Rose of No Man’s Land” w olejku, drugiego mojego ulubionego zapachu Byredo, poza powyższym, więc byłam ogromnie szczęśliwa. Idealny na lato :) A z nowości zaciekawił mnie puder w wysuwanym pędzlu o zapachu “Blanche”, jeżeli będziesz miała okazję wypróbować podziel się proszę opinią!

  Pozdrawiam ciepło, miłego dnia :)

 • Martyna Piotrowska

  Klapki Hermes marzenie! :)

 • Świetny sweter <3

 • themomentsbyela.pl

  Świetnie zestawienie. Sweter i spódnica są boskie.