WEAR MUSCAT

150820161

Chociaż nie mam dużej wady wzroku, ilość czasu spędzana przed komputerem przyczyniła się do niewielkich problemów z ostrością widzenia a w moim przyszłym zawodzie stomatologa ochrona oczu jest obowiązkiem, więc przyszedł czas na wybór pierwszej pary okularów. Poszukiwania tej idealnej okazały się nie być wcale takie proste, więc zakup cały czas odkładałam na później. Niejednokrotnie przekonałam się, że polscy projektanci tworzą rzeczy klasyczne a zarazem niebanalne, więc moje zainteresowanie wzbudziła marka Muscat, która do procesu zakupu okularów ma bardzo innowacyjne podejście.


150820162

Dzięki eliminacji zbędnych pośredników oferuje oprawki w przystępnej cenie 350 PLN niezależnie od wybranego modelu, razem ze szkłami korekcyjnymi i transportem. Cena i usługa to nie jedyna rzecz, która wyróżnia Muscat, ponieważ wykonanie i jakość samego produktu również nie zawodzą. Oprawki są tworzone ręcznie z acetatu – wytrzymałego surowca naturalnego pochodzenia. Dostępne modele utrzymane są w klasycznej, neutralnej estetyce bazującej na prostych fasonach w odcieniach ponadczasowej czerni, szylkretu oraz bursztynu, która osobiście mnie urzekła.

Okulary to bardzo osobisty przedmiot a możliwość ich przymierzenia jest niezwykle istotna, z czego doskonale zdają sobie sprawę założycielki marki, które opracowały rewolucyjny system home try on. Na czym to polega? Zamawiając domową przymierzalnię wybieramy 5 par, które otrzymujemy już następnego dnia w minimalistycznym pudełku z przegródkami i testujemy je bez kolejek, bez stresu, w zaciszu własnego mieszkania. Ja sama bardzo szybko podjęłam decyzję i wybrałam dla siebie model Mendoza w kolorze Dark Havana, które zaznaczyłam w formularzu zamówienia wraz z wszelkimi informacjami dotyczącymi mocy szkieł i rozstawu źrenic. Paczkę odebrał już ode mnie kurier i gotowa para ma niebawem trafić pod mój adres, nie mogę się doczekać!


150820163
150820164
150820165
150820166
Wearing Moye cotton t-shirt, Hexeline trousers, Muscat glasses and Apart ring.