VICHY PATTERN

090820161

090820162
090820163
090820164
090820165
Wearing SI off shoulder blouse, vintage vichy print trousers (similar here and here), Chloé flats, Gucci clutch, H&M earrings and Chanel (#526 Cavalière) nailpolish

Vichy pattern, also known also as gingham is back this season. Found at the bottom of my closet those material pants that quickly became my favorite pair this summer. On a daily basis I match them with black t-shirt and for evening dinner out, with white off-shoulder blouse and statement earrings.

Wzór vichy, zwany również jako gingham powrócił w tym sezonie do łask. Znalezione na dnie szafy materiałowe spodnie stały się moją ulubioną parą tego lata, które na co dzień chętnie noszę do czarnego t-shirtu a na wieczorną kolację w polączeniu z białą bluzką bez ramion i odznaczającymi się kolczykami.

Zapisz

 • Agata

  Absolutely in love with this look !

  xx

 • idealnie1

 • Tak, posiadam neverfull w rozmiarze medium i jesli chodzi o samą torbę to ma bardzo praktyczny i pojemny kształt, jest lekka, solidna i nie ulega zbrudzeniu. Nie noszę jej jednak za często bo preferuję. Poza tym, jej wzór troszkę mnie znudził – dużo jest obecnie podróbek i ta torba nieco straciła w moich oczach, cieszę się, że nie wzięłam monogramu. Zobacz torby By Malene Birger – http://bit.ly/2bgHMoI, mają bardzo ciekawy, nieprzereklamowany wzór.

  Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam :)

 • kasia

  Piękny odcień szminki! Mogę zapytać jaka to? Idealnie pasuje do całego zestawu. Pozdrawiam!

  • Sławna konturówka Inglot nr 74 + Rouge Coco Stylo w kolorze #202 Conte :)