T-SHIRT BLACK DRESS


Outfitformat dress / Hollie “Ciao Luna” bag / Totême scarf / Chloé flats (similar here and here) / Apart rings / Oroton watch

This year I do wear dresses really often. Waiting for sun-kissed skin, I’m leaving brighter colors for summer days and now I go for this t-shirt cut one in black. It was not too monotonous, I tightly wrapped my favorite scarf around neck and I tied my hair high. I know that I can slowly bore you speaking of Rome, but I can not help thinking that the whole thing reminds me of Audrey Hepburn’s outfit in “Roman Holiday”, do you also have such an impression?

W tym roku wyjątkowo często noszę sukienki. W oczekiwaniu na muśniętą słońcem skórę zostawiłam jaśniejsze kolory na lato i najchętniej noszę tę o t-shirtowym kroju w czarnym kolorze. By nie było zbyt monotonnie, ciasno przewiązałam na szyi ulubioną apaszkę i wysoko spięłam włosy. Wiem, że mogę powoli zanudzać tematem Rzymu, ale nic nie poradzę na to, że całość przypomina mi stylizację Audrey Hepburn w „Rzymskich Wakacjach”, macie też takie wrażenie?

  • Hania

    Dokładnie tak samo pomyślałam ☺️

  • Nic nie mów na temat przynudzania Rzymem :D W ciągu tygodnia wrzuciłam trzy wpisy z Rzymu ze swoimi sukienkami :D Mi się Twoje ‘przynudzanie’ bardzo podoba! <3 Lato w mieście w takim wydaniu jest piękne!

  • Perfekcyjnie :)

  • Marcelina Kędzierska

    Torebka śliczna :)