TOWEL SERIES
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Today I would like to share with you my favorite serum that supports the natural cell cleansing process during night time – necessary for restoring or, as in my case, preserving its youth. Advanced Night Repair slows down the premature aging process, significantly inhibits the formation of lines and wrinkles, gives the skin radiant appearance and reduces any kind of discoloration. In addition, I’m an absolute fan of a convenient pipette bottle that doses the exact amount and allows you to use the serum to the last drop. Have you tried it yet?

Dziś chciałabym się z Wami podzielić moim ulubionym serum wspomagającym naturalny, nocny proces oczyszczania komórek skóry – niezbędny do przywrócenia lub, jak w moim przypadku, zachowania jej młodego wyglądu. Advanced Night Repair spowalnia przedwczesny proces starzenia się, znacząco hamuje powstawanie linii i zmarszczek, nadaje skórze promienny wygląd i zmniejsza widoczność przebarwień. Dodatkowo jestem absolutną fanką wygodnej buteleczki z pipetą, która dozuje dokładną ilość i pozwala na wykorzystanie serum do ostatniej kropli. Próbowałyście ?

Zapisz

Zapisz

  • Hania

    Zawsze mi się wydawało, że na kosmetyki przeciwzmarszczkowe jeszcze mam czas… ale niestety trzeba w końcu zmierzyć się z upływającym czasem ☺

  • patrycja.magda.lis@gmail.com

    Jakie efekty widzisz po zastosowaniu tego serum?

    • Zauważyłam znaczące efekty w napięciu skóry, po przebudzeniu skóra jest świeża i promienna. Mam nadzieję, że spowalnia też proces starzenia i hamuje tworzenie się zmarszczek, na które w chwili obecnej nie narzekam ;)