SOMETHING PERSONAL
Moye silk brief

Silk painting is a noble craft – an art requiring skill and precision. Recently, one of my favorite polish brands – Moye has introduced the service of decorating its designs with beautiful monograms that are water resistant and skin-pleasant in touch. I think that subtly personalized lingerie or pajamas is a brilliant idea for a unique gift.

Artystyczne malowanie na jedwabiu to niezwykle szlachetny i niepowtarzalny sposób ozdabiania tkaniny. Od niedawna moja ulubiona polska marka – Moye wprowadziła usługę zdobienia swoich projektów pięknymi monogramami, które są woodoporne i niewyczuwalne w dotyku. Uważam, że subtelnie spersonalizowana bielizna lub piżama to niebanalny pomysł na wyjątkowy prezent.

  • Piękne!

  • those are pretty

  • Martyna Piotrowska

    też uwielbiam personalizację, ale to dość droga usługa i np. w przypadku torebek jeśli chcemy ją potem sprzedać to.. trudniej :P

    • zgadzam się w stu procentach, jednak bielizna czy piżama to tak osobisty element garderoby, że można się skusić na tę przyjemność bez obaw, że będzie kiedyś zmieniała właściciela ;)