SoHo

030720161

030720162
030720163
030720164
030720165
030720166
030720167
030720168
030720169
Wearing LeBrand silk blouse, Hexeline pants, Zara kitten heels (similar here), Gucci purse, Apart rings and Triwa sunglasses.

When packing on my getaways I always try to have something elegant in my suitcase. Even if there is no special occasion in our schedule, we usually come up with spontaneous night out in the city, which is always a great opportunity to wear something unusual. Dress is always a good idea but as a die-hard fan of trousers, I do feel better in my beloved black cigarettes that I love to match with a printed silk blouse. A pair of a comfortable kitten heels, lipstick and a classic chain purse are the best finish to this evening set.

Pakując się na zagraniczne wyjazdy, zawsze staram się mieć w walizce coś eleganckiego. Nawet jeśli nie mam w planach żadnej specjalnej okazji, przeważnie pojawia się spontaniczny wieczorny wypad na miasto, który jest świetną okazją by włożyć coś bardziej wyjątkowego. Oczywiście sukienka to dobry pomysł ale jako zdecydowana zwolenniczka spodni, lepiej czuję się w moich ukochanych czarnych cygaretkach, do których dobieram jedwabną bluzkę w ciekawy print. Para szpilek na wygodnym, niskim obcasie, szminka i klasyczna torebka na łańcuszku to najlepsze wykończenie takiego wieczorowego zestawu.

Zapisz

 • This is a beautifully styled outfit :)

  Kelsey x | Her Daily Glow

 • Ala

  Bosko ;)) Jaki kolor szminki?

 • Magda

  absolutnie perfekcyjnie <3

 • Prześliczna bluzka! ❤

 • Kasia

  Bluzka jest przepiękna, cena troche zasmuca :) pieknie !

  • Jest jej warta, to 100 % jedwab a krój jest ultra klasyczny. Z pewnością będzie Ci towarzyszyła wiele lat a ja właśnie dziś pozbyłam się pokurczonej po praniu koszuli z Zary…

 • cudowna! :)

 • Paula

  Uwielbiam Twojego bloga. Każdy post i jego estetyka kojarzy mi się z wysokiej sławy magazynem modowym na miarę Vogue. Podziwiam Twój styl za klasę, szyk i umiejętność łączenia elementów w nieprzesadny, elegancki i niewymuszony styl. W Polsce brakuje osób jak Ty, w końcu teraz pisanie bloga modowego kojarzy się z interesem. Uważam, że każdy post to dzieło sztuki. I dzięki wielkie że nie świeciła reklamą na prawo i lewo. Dzięki temu 100% zyskujesz na autentyczności.