081220132

081220131
081220133
081220136
081220134
081220135

dress: CHOIES (similar here, here and here) | heels: CHOIES (similar here)

Simple solutions, subdued colors and classic cuts are my weakness, so when preparing the Christmas dinner post, I chose the timeless total black look. Dress with a very feminine cut, claret nail polish and red lipstick remind me of this special time that is approaching really fast. During this magical period, we should feel loved and beautiful. I’m sure that all of you have your own interpretation and the idea for this wonderfull evening, so I’m very curious about suggestions. Feel free to share them in GlossyBox contest that I’m judging. Faboulous things to win, check more info by clicking here.

Rozwiązania proste, stonowane kolory i klasyczne kroje to moja słabość, dlatego przygotowując stylizację na kolację wigilijną postawiłam na ponadczasową czerń. Sukienka o bardzo kobiecym kroju, bordowy lakier na paznokciach i czerwona szminka przypominają mi o wyjątkowym czasie, który zbliża się wielkimi krokami. Święta to magiczny okres, w którym powinnyśmy się czuć kochane i piękne. Jestem pewna, że każda z Was ma swoją własną interpretację oraz pomysł na ten szczególny wieczór, dlatego jestem bardzo ciekawa Waszych propozycji, którymi możecie się podzielić w konkursie organizowanym przez GlossyBox, w którym jestem jurorką. Do wygrania są wspaniałe nagrody, więcej informacji znajdziecie klikając tutaj.

 • Paulina

  Cudowna, klasyczna stylizacja. Ja na świąteczne dni również wybieram klasyczną czerń i mocniejszy makijaż :)
  Mam pytanie dotyczące sklepów choies i sheinside. Jaką przesyłkę najczęściej wybierasz i ile na nią czekasz?
  Pozdrawiam

 • Mała czarna to dobre rozwiązanie na każdą okazję. Tak jak kreska na oku i czerwone usta. Ślicznie wyglądasz. A nogi po prostu zabójcze!

 • This is one of the cutest dresses that I have seen!

  http://visiononfashion.blogspot.ro/

 • This is absolutely gorgeous! One of my favs from you x
  Charlotte

 • Voguerka

  Sukienka jest śliczna, też jestem jej szczęśliwą posiadaczką :) Gdy ostatnio miałam ją na sobie wszyscy chętnie dotykali pianki z jakiej jest zrobiona :) Zgadzam się, idealna na świateczne dni. Sama ubrałam ją na wigilę firmową :)

  Pozdrawiam, Daria
  http://voguerka.blogspot.com

 • Hania

  Prosta elegancja! zawsze najlepsza :)

 • JUICYGUILE

  Simple and amazing!

  http://www.juicyguile.com

  :)