301120131

The one thing I’m constantly looking for every fall and winter season is the perfect knit. It doesn’t matter if it’s a turtleneck, pullover, jumper or a cardigan – it’s a an never-ending pursuit of the perfect one. Since I first seen the Emerson’s Fry lookbook, I knew how the perfection looks like. Already having the recipe, the only thing I craved for was an oversized turtleneck.

Czymś, czego bezustannie szukam podczas każdego jesienno-zimowego sezonu jest idealny sweter. Nieistotne jakiego ma być kroju, w moim przypadku to niekończąca się pogoń za tym idealnym. Odkąd po raz pierwszy zobaczyłam lookbook Emerson Fry, wiedziałam jak doskonałość wygląda. Posiadając już gotowy przepis, jedyne czego na chwilę obecną pragnęłam, był luźny golf.

1+emerson+fry+-+fashion 397d4fd133723ffe19ff8892ef23c1ad

By now, I have three pieces that I may call the perfect knits. The newest (and the definite leader) found at Sheinside, is so looze and cozy that I really don’t want to take it off. The second one, made of an original wool was bought several years ago at Simple, but never lost its charm. You may recognize the black sweater from Purificación García that recently appeared on the blog – I love it’s lenght.

Póki co, posiadam trzy swetry, które zasługują na miano idealnych. Najnowszy (i najbardziej ulubiony) biały sweter Sheinside jest tak miękki i ciepły, że naprawdę nie chce się go zdjąć. Kolejny z nich, kupiłam dobre pare lat temu w Simple, nigdy nie stracił swojego uroku – jest zrobiony z bardzo ciekawej wełny. Natomiast pewnie kojarzycie ten czarny sweter z Purificación García, który pojawił się nie tak dawno na blogu. Uwielbiam jego długość.

301120132
301120133
I know that I won’t stop searching – it’s a an never-ending pursuit of the perfect knit, simply because I believe that I can always find better. By then, I’ll share these three with you in upcoming outfit posts.

Wiem, że jeszcze długo nie przestanę szukać – to niekończące się dążenie do znalezienia tych doskonałych modeli a nieustannie pojawiają się coraz to lepsze. Już niebawem podzielę się z Wami stylizacjami z tymi trzema swetrami.

 • Paulina

  Poszukiwanie ciepłego miękkiego “nie gryzącego” swetru stało się ostatnio moją małą obsesją :) W poniedziałek planuję zamówić polecany przez Ciebie biały sweter Sheinside. Mam nadzieję, że miło mnie zaskoczy
  Pozdrawiam

 • kcomekarolina

  love!

  xoxo from rome

  K.

  kcomekarolina.com

 • Ania

  Hej, trafiłam na Twojego bloga przez przypadek, ale już wiem, że będę tu częściej zaglądać ;) Gratuluję świetnego wyczucia stylu. Przeglądając starsze stylizacje natrafiłam na torebkę, która podbiła moje serce. Prezentujesz ją m.in. tu: http://fashionmugging.com/denim-white/ Przeglądałam oficjalną stronę M.Korsa, ale niestety nie widziałam tam tego modelu. Czy mogłabyś podać jego dokładną nazwę?
  Pozdrawiam ;)

  • To jest Bowling Satchel – z tego co wiem od czytelniczek, niełatwo ją znaleźć. Ostatni raz widziałam ją dostępną na lotnisku w Amsterdamie w dwóch kolorach ale we flagowych sklepach MK jest już o nią ciężko… :(

   • Ania

    Dziękuję za odpowiedź ;)

 • Irene Laura
 • Facebook User
  • LenaMagdaSpot

   hah, szkoda, że to nie ona. nie ma jak komentarze powstałe metodą ctrl+v ;)

 • LenaMagdaSpot

  o tak, ciepłe, przytulne swetrzyska to jeden z niewielu plusów zimy ;) sama uwielbiam je w kolorze białym, mam aż cztery właściwie całkiem podobne ;)