PALERMO

COS dress (similar here and here) / Chloé flats / Saint Laurent sunglasses / Oroton watch

Italy has always been very close to my heart so that I wanted to discover all the places I have not explored yet – Sicily and Rome to be more precise. Bright colors beautifully contrasted with my tan as well as navy did, my favorite color of the season. Every single day the temperature was over thirty degrees, so wavy and comfortable dresses were my frequent choice. This one I wore when I was in Palermo.

Włochy są bardzo bliskie mojemu sercu, dlatego też w tym roku zapragnęłam zwiedzić nieodkryte dotychczas przeze mnie miejsca, a mianowicie Sycylię i Rzym. Poza pięknie kontrastującą się z opalenizną bielą często stawiałam na granat, czyli mój ulubiony kolor tego sezonu. Temperatury nie schodziły poniżej trzydziestu stopni więc zwiewne i wygodne sukienki były moim częstym wyborem. Tę miałam na sobie podczas wizyty w Palermo.

 • Ala

  Takie piękne sukienki robi tylko COS ;) Prześlicznie wyglądasz ;)

 • Mart_18

  Sukienka idealna ;) Ja właśnie w sobotę odwiedziłam Palermo i okolicę katedry, quattro canti są niesamowite jednak już bliżej teatru trochę zaniedbane niestety szczególnie jeżeli chodzi o czystosc w porównaniu do północy Włoch ; ale jestem ciekawa Twojej opinii w tej kwestii ? Pozdrawiam ;)

 • Ślicznie wyglądasz :)

 • Martyna Piotrowska

  jak zwykle perfekcyjna <3

 • Ula

  Jestem zachwycona, stylem, prostotą . Bardzo podoba mi sie fryzura. Może jakiś post o pielęgnacji włosów a w szczególnosci jak zrobic takiego niskiego, ładnego koka?:)

  • Koka robię bardzo przypadkowo, zbieram włosy i związuję gumką ;)

 • Anna Stojewska – Roś

  Czy mogę prosić o opinię na temat sukienki? Jak się sprawuje? Chciałabym ją kupić, ale trochę niepokoją mnie te zagniecenia widoczne na zdjęciu

  • Sukienka jest absolutnie rewelacyjna, na zdjęciujest odrobine pogniecona ponieważ transportowałam ją w walizce w podróży, kiedy żelazko niestety rzadko bywa dostępne. Podczas normalnego użytkowania, siadania nie ma z nią większych problemów. Jeśli chodzi o materiał to jest świetny, przewiewny, wygodny, ładnie się układający. Jeśli rozważasz zakup to wątpie byś była rozczarowana. Pozdrawiam ! :)

   • Anna Stojewska – Roś

    Bardzo dziękuję za opinię, dzięki niej przekonałaś mnie do zakupu, dziś to zrobiłam i z niecierpliwością czekam na dostawę. Pozdrawiam :)