skirt: Fanfaronada | blouse: Risk made in Warsaw | shoes: Loft37.pl
 

Dość długo trzymałam w tajemnicy cel mojej lutowej wizyty w Sopocie. Otóż wraz z Magdą Majewską zostałam twarzą kampanii reklamowej Conceptshop, której premiera jest dziś w magazynie In Style. Było to dla mnie niesamowite przeżycie i doświadczenie, którego nie zapomne do końca życia. To była też moja pierwsza (i bardzo udana !) wizyta w Sopocie, pogoda była zdecydowanie bardziej wiosenna niż obecna, która sprawiła że jeszcze mocniej pokochałam to miasto.

Zdjęcia robił Borys Maik, przy którym zapomniałam o stresie przed obiektywem. Cała ekipa była w tym zadaniu bardzo pomocna – atmosfera była naprawde luźna i pozbawiona napięcia. Czas szybko mijał, bardzo dużo się działo. 

Jeśli chodzi o samą lokalizacje, sesja odbywała sie w Zatoce Sztuki położonej zaraz przy plaży. Widoki z apartamentów na spokojne, oświetlone popołudniowym słońcem morze to coś niesamowitego. Proste, jasne wnętrza z dużymi oknami balkonowymi świetnie odegrały rolę tła. 

Moim makijażem zajęła się utalentowana Ala Iwańczuk. Muszę przyznać, że mocny makijaż nie jest u mnie często spotykany a ja sama mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o malowanie się, jednak jej wykonanie smoky eyes było genialne. Potrzebowałabym takiej zdolnej pomocnicy codziennie rano przed wyjściem ;)
A oto efekty w majowym In Style. Reklamę będziecie mogli też zobaczyć w następnych wydaniach Avanti oraz Glamour. Mam nadzieję, że przypadła do gustu !