LA CRÈME MAINChanel La Crème Main

One of the things you always find in my purse is a hand cream. Due to my profession and the upcoming colder season, I try to look after and moisturise them several times a day. It is essential to take care of hands in order to preserve and prolong their beauty and youthfulness. Chanel has just released a complete care product for hands and nails that leaves skin moisturized, velvety and radiant and beautifully scented. Behind the apparent simplicity of the design is a major technological innovation. Unlike a tube, the sleek oval maintains its shape and is uniquely designed to protect the formula. Ideal for on-the-go application, can be found at the bottom of any handbag.

Jedną z rzeczy, którą zawsze można znaleźć w mojej torebce jest krem do rąk. Ze względu na zawód oraz nadchodzącą porę roku staram się dbać o ich nawliżenie kilka razy dziennie, tak by jak najdłużej zachowały swoją młodość. Chanel przygotowało nowy produkt pielęgnacyjny do rąk i paznokci, który pozostawia skórę nawilżoną, aksamitną i promienną o pięknym, subtelnym zapachu. Za pozorną prostotą projektu stoi też innowacja technologiczna – w przeciwieństwie do tubki, elegancki owal utrzymuje swój kształt, tak by skutecznie chronić formułę kremu. Idealnie nadaje się do aplikacji on-the-go, łatwo odnajdując się na dnie każdej torebki.

 • Aneta Paluch

  Zapewne bardzo drogi ja używam nasze polskie kremy ;)

  • Kosztuje 50$, więc cena niemała. Prawda jest też taka, że krem kremowi nie równy – zwracam uwagę żeby szybko się wchłaniał, nie pozostawiał po sobie filmu i intensywnie nawilżał. Używam kilku naprzemiennie i widzę różnice, myślę że raz na jakiś czas można się skusić na odrobinę droższy. Lubię też te z OPI – pięknie pachną i są bardzo wydajne :)
   Pozdrawiam!

   • marta_kucharzy

    z tzw. wyższej półki warte polecenia są też kremy od Aesop. :-)
    @FashionMugging:disqus orientujesz się, kiedy ten od Chanel wejdzie do regularnej sprzedaży?
    Dobrego wieczoru!
    mg

 • viktoria