130520141

Honestly, I have to admit that my hair has improved diametrically over the last year. It’s not only a matter of the responsible coloration and regular ends cut-off but also the daily care. I picked a perfect haircare products selection that make my head feels literally like in seventh heaven. I use the Wella LuxeOil shampoo, bought after several years of successful use of the oil from this series. I apply it everytime after washing, on towel-dried hair.
Responsible for the regeneration, protection and moisturizing are the Phénome products from the Head in Heaven series. You know that this brand already takes care of my body for some time, but it is also my definite favorite when it comes to hair care. On a daily basis I use the Rebalance coinditioner but once or twice a week I apply the Regenerating hair mask.
You may not suspect that but I’m unable to care for my hair properly without my old, slightly waisted comb to spread the moisturizers.

Nie ukrywam, że stan moich włosów polepszył się diametralnie na przestrzeni ostatniego roku. Jest to nie tylko sprawa odpowiedzialnej koloryzacji i regularnego podcinania końcówek ale przede wszystkim codziennej pielęgnacji. Dobrałam idealny dla siebie zestaw kosmetyków, który sprawia, że moja głowa jest dosłownie w siódmym niebie. Używam szamponu z serii Wella LuxeOil, na kupno którego skusiłam się po kilku latach pomyślnego stosowania olejku. Aplikuję go po każdym myciu na osuszone ręcznikiem włosy.
Za odbudowę, ochronę i nawilżanie, odpowiedzialne są produkty Phénome z serii Head in Heaven. Wiecie, że ta marka już od dawna dba o moje ciało a od pewnego czasu, to także mój faworyt jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Na co dzień stosuję odżywkę Rebalance a raz, dwa razy w tygodniu nakładam głęboko regenerującą maskę Regenerating.
Pewnie się nie domyślacie, ale rzeczą, bez której żaden typ pielęgnacji nie będzie dla mnie kompletny, jest mój ukochany (już nieco nadgryziony zębem czasu) grzebień, którym rozczesuję produkty nawilżające.

130520142
130520143

 • I need these products in my life! Awesome post :)

  Zoe
  http://thatszoe.blogspot.com

 • Tracy

  What a great selection!

  http://fashion-soup.com/

 • Maska z Phenome jest naprawdę genialna:)

 • Gabi Gabi

  wellę uwielbia, ale phenomy jeszcze nie używałam. Musze przetestować. Zapraszam na mój post o pielęgnacji i układaniu włosów:)
  http://www.lovefashionblog.com

 • Ola

  Czy może w najbliższym czasie będzie kod zniżkowy na kosmetyki phenome? chętnie bym wypróbowała:-)
  pozdrawiam!

 • Monczik

  Co się kryje pod pojęciem “odpowiednia koloryzacja”? Muszę spróbować tych kosmetyków phenome, chociaż cena jest zaporowa, a ja używam masek i szamponów codziennie…

  • Marti

   Odpowiedzialna;)

  • Jeszcze rok temu sama farbowałam sobie włosy farbami zakupionymi w drogerii, przez co strasznie je zniszczyłam. Do dzisiaj męczę się ze skutkami spalonych końcówek. Odkąd oddałam się w ręce koloystki, która wie co robi, moje włosy są w dużo lepszym stanie :)

   • Monczik

    Tak podejrzewałam…. Ja także kiedyś poszłam do fryzjera i okazało się że farbując na całej długości włosy były już mocno “przeżarte” przez farbę. Wtedy postanowiłam już zawsze farbować u fryzjera, ale ostatecznie z lenistwa znowu kupiłam farbę sama…

 • Pingback: Blog Fashion Mugging – Head in Heaven | Dom Wella()