striped top: zara | scalloped shorts: no name | flats: pretty ballerinas | bag: tous | watch: Michael Kors

Letnie przeceny to niezaprzeczalnie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń większości kobiet. Nie ukrywam, że sama je lubie chociaż same w sobie są dla mnie dość męczące – przedarcie się przez tłumy zdesperowanych zakupowiczów i odnalezienie własnego rozmiaru w stosie porozrzucanych rzeczy nie należy moich ulubionych zajęć. Jednak radość odnalezienia basicowych, przecenionych ubrań dobrej jakości w okazyjnej cenie, zdecydowanie rekompensuje to całe zamieszanie. Pasiak z oryginalnym wycięciem na plecach to łup z Zary za niecałe 5 euro. Na podobną okazję trafiłam w H&M, ale o tym niebawem.
Wykończenie spodenek przypomina mi o mojej ulubionej kolekcji Chloé – strojach kąpielowych i balerinkach wyciętych dokładnie w ten sam sposób. Szminka, której użyłam to Clinique Chubby stick Heftiest Hibiscus, z którą nie rozstaję się od kilku dobrych miesięcy. Nie przypuszczałabym, że to właśnie kolor fuksji przypadnie mi tak bardzo do gustu. Uznaję go za ciekawy, kobiecy dodatek, który coraz częściej wykorzystuję.

Summer sales are undeniably one of the most anticipated events for most women. I have to admit that I do like them even if they are quite stressful experience for me – tearing through the crowds of desperate shoppers and finding your size in the pile of disordered things is actually not my favorite activitiy. However, the joy of finding basic, reduced clothes of good quality at a bargain price, definitely compensates all that fuss. Striped top with the original cut back was found at Zara for less than 5 euros. I found a similar opportunity at H&M, but more about that soon. The unique finish of the shorts reminds me of my favorite collection of Chloé – bathing suits and flats scalloped in exactly the same way. Lipstick I used is Clinique Chubby Stick Heftiest Hibiscus that I simply can’t stop wearing for a few good months. I have never thought that I’d fall so much for magenta. I considered it as a chic, feminine accessory that I use more often.