130520151

130520152
130520153
130520154
130520155
130520156
130520157
130520158
130520159
Wearing COS blouse (similar here and here), Mossman Clothing flared pants, Hexeline belt, Gigi NY bag, Georgia Rose pointy flats (similar here and here) and Chanel Rouge Coco lipstick #402 Adrienne.

Ever since the trend for flared pants came back, I’ve been craving for a purchase, but until the last moment I was not so sure if they actually fit me. I shouldn’t have waited that long with the decision, because it turned out that it’s a new of key piece in the basic wardrobe, you can wear them in elegant and casual way, so versatile. One thing is obvious – they look absolutely gorgeous with pointy shoes and these flats are officially my favorite pair of the season.
Using a wide leather belt and black blouse made of slouchy material, I created the onepiece that I’ll certainly wear for the nearest event with smart dress code.

Odkąd tylko powrócił trend na szerokie spodnie, zakup takiej pary chodził mi po głowie, jednak do ostatniego momentu nie byłam przekonana czy będę dobrze w nich wyglądała i czy będę potrafiła je z czymś zestawić. Niepotrzebnie tak długo zwlekałam z podjęciem decyzji, ponieważ okazało się, że czarne szerokie spodnie to jeden z podstawowych elementów klasycznej garderoby. Są tak uniwersalne, że można je nosić w elegancki i casualowy sposób. Jedno jest pewne – najlepiej wyglądają z butami w szpic, a te balerinki są oficjalnie moją ulubioną parą w tym sezonie.
Za pomocą szerokiego pasa ze skóry i czarnej bluzki z lejącego materiału, stworzyłam z nich kombinezon, który z pewnością wybiorę na najbliższą, wyjątkową okazję.

 • kasia

  Ale pięknie! Wspaniały zestaw, a Ty wyglądasz ślicznie ;) Pozdrawiam ciepło!

 • Pięknie to zestawiłaś: jest minimalistycznie i z klasą. Pasek stanowi rewelacyjne urozmaicenie i świetnie wkomponował się w całość. Pozdrawiam serdecznie.

 • Kin

  Wyglądasz pięknie jak zawsze. W myśl zasady ładnemu we wszystkim ładnie – nie mogę się na Ciebie napatrzeć nawet w takich stylizacjach, jednak wolałam Cię i myślę, że bardziej do Ciebie pasowały stylizacje np z przed roku. Były bardziej adekwatne do Twojego wieku. :)

 • Woolen Style

  Genialnie wyglądasz!

 • Hania

  Zakochałam się w tej stylizacji <3 Właśnie takie kombinacje zaprzeczają tezie, że total black to nudne połączenie!
  p.s. Nie wiem, ile razy w trakcie pisania tego komentarza wracałam w górę, żeby jeszcze raz obejrzeć zdjęcia ;)))

 • Espresso.doppio

  Idealny zestaw! Wyglądasz fantastycznie – modnie i z klasą.

  PS. Też studiowałam przez jakiś czas w Ferrarze :) Jeden z piękniejszych okresów w moim życiu!

 • Love these pants!

  X

  Miri

  http://currentlywearing.com

 • Maria Marques

  Gorgeous, dear!!

  Love, Maria

  marieroget.blogspot.pt

 • Ek

  Świetny zestaw! Fajna torebeczka, już mam na nią oko :)