CURRENT MOOD

CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-1

CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-2
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-27
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-3
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-4
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-10
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-12
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-14
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-18
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-19
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-21
CAROLYN-MURPHY-BY-MIKAEL-JANSSON-FOR-INTERVIEW-MAGAZINE-MARCH-2016-24
Carolyn Murphy By Mikael Jansson For Interview Magazine March 2016

This time last month I was on my way to Seychelles and despite the spring that is slowly waking up life in Poland, I already missed the beach, sand and summer dresses. I really like the mood of this new edtiorial – peaches, pinks and whites look great with tanned skin, so I’ll certainly use this palette during my next trip. I know that we have to wait a bit for this kind of weather in Europe but it’s amazing that you can always find summer somewhere in the world.

Minął miesiąc od mojego powrotu z Seszeli i pomimo budzącej się w Polsce do życia wiosny, zatęskniłam za plażą, piaskiem i zwiewnymi sukienkami. Bardzo podoba mi się klimat tej sesji – brzoskwinie, biele i róże świetnie wyglądają z opaloną skórą. Z pewnością wykorzystam tą paletę podczas mojego kolejnego wyjazdu. Wiem, że musimy czekać jeszcze troszkę na taką pogodę w Europie ale to niesamowite, że zawsze gdzieś na świecie można znaleźć lato.

  • Hania

    Patrząc na te zdjęcia też już tęsknię za słonecznym latem… chociaż z drugiej strony wiosna też ma w sobie mnóstwo cech, które uwielbiam – rześkie poranne powietrze, ten cudowny śpiew ptaków o poranku, pierwsze zielone listki i kwiaty na drzewach, cudowny odcień zieleni trawy…. ehh mogłabym tak wymieniać bez końca…. Jedno jest pewne – bardzo dobrze, że zima już się kończy :)

  • Oj tak, oglądając te zdjęcia marzą mi się ciepłe, letnie dni :) Chociaż, w zasadzie lubię każdą porę roku, ale pod jednym warunkiem: musi być dużo słońca :)

  • Milena

    Ja również tęsknię za latem, a zdjęcia mają świetny klimat!

  • Eva Murtinová

    I appreciate a lot you have feeling for beauty of a lady who could be – by her age – your mother. However, I can’t believe her the cigarette – a smoker does not look like that at 41 :) Nice pics.