#CHLOÉGIRL

170520161

Wiosną przenoszę się na rześkie i lekkie zapachy, które świetnie uzupełniają jasną paletę barw mojej odświeżonej garderoby. Uwielbiam biele i beże, są eleganckie i podkreślają muśniętą pierwszym słońcem skórę.
Chloé Eau de Toilette to wariacja wokół białej róży, którą połączono z delikatnymi nutami kwiatów peonii i lychee. Ta delikatna kombinacja łączy w sobie lekką słodycz z korzenną siłą, ze względu na dodatek wiosennej frezji, magnolii i konwalii, rozgrzewającej ambry oraz eleganckiego drzewa cedrowego. Marka pozostaje wierna ponadczasowemu flakonowi, wspólnemu dla całej linii Signature. Kolejne odsłony zamykane w ikonicznym, szklanym flakonie stały się ponadczasowym symbolem kobiecości. Srebro i szkło ozdobione luźno zawiązaną, białą kokardą przypominają o jej delikatnym i zmysłowym charakterze.
Dla mnie Chloé Signature to bardzo wszechstronny zapach, który wyjątkowo wpisuje się w obecną porę roku. Lubię go nosić o każdej porze dnia i podkreślać nim jasne stylizacje. Eau de toilette jest doskonałą definicją kobiety Chloé, kwintesencją paryskiego stylu, połączeniem elegancji z prostotą. Tę filozofię już dawno obrałam jako moją własną.

170520162
170520163
170520165

Wearing Marc O’Polo sweater, Hexeline pants, Chloé scalopped flats, Apart earrings and Chloé Signature eau de toilette.

PS Niebawem Dzień Mamy, woda toaletowa to idealny prezent dla Waszej największej inspiracji !

Zapisz