181120141

181120142
181120143
181120144
181120145
Wearing Sheinside coat, H&M v-neck sweater (similar here and here), 7MIL via Paradopary.pl shoes, Purificacion Garcia bag, ZARA black pants, Olivia Burton watch and Wishbone necklace

I have never felt bad about muted tones in my closet. Actually, I can’t say that it will ever bother me, but recently I missed something that would cheer my clothing up. Quite by accident, I reached for the burgundy sweater and I am very happy that I rediscovered this color. I try to smuggle burgundy pieces more often to my outfits and even I have this burgundy handbag on my mind that would be more than perfect for the autumn season.

Nigdy nie czułam się źle ze stonowaną kolorystyką ubrań w mojej szafie. Właściwie to nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek będzie mi to przeszkadzać, ale ostatnimi czasy brakowało mi w niej czegoś bardziej wyrazistego. Całkiem przypadkowo sięgnęłam po burgundowy sweter i jestem bardzo szczęśliwa, że na nowo odkryłam ten kolor. Coraz częściej przemycam burgundowe elementy do stylizacji a po głowie chodzi mi także torebka w tym odcieniu, byłaby perfekcyjna na jesienną porę.

 • Kasia

  Ładnie… ale płaszcz, ktory masz na sobie nie nadaje sie na zime jest cienki i długi jak szlafrok.Torebka jest bardzo ładna :)

 • Hania

  A ja ostatnio mam wielką ochotę usunąć z szafy wszystkie kolory :) Może to przez to, że na dworze też ich nie ma… W każdym razie połączenie burgundu i szarości bardzo mi się podoba :))

 • W burgundzie Ci do twarzy! :) To też zresztą odcień bardzo stonowany, ale przy szarościach i beżach faktycznie wydaje się taki “kolorowy”…

 • Love the burgundy and grey with the black! Very chic!

  Sophia // sophiebysophia.blogspot.com

 • Julianne

  Mam pytanie o tę piękną torbę…gdzie można ją nabyć, czuję, że powinnam ją mieć☺
  hiszpańska strona jest dla mnie nieczytelna.
  Blog piękny, taki wysmakowany, wyrafinowany…
  zdjęcia i stylizacje absolutnie przepiękne… Pozdrawiam

 • lotika11

  Can I ask, what size is your coat?

 • Pięknie! Świetny płaszcz :)