BLACK AND BEYOND

041120162

041120162
041120163
041120164

LeBrand jacket / H&M striped sweater / Hexeline trousers / Paralelle pumps / MUMU Giulia bag

As an easy solution lover, I tend to wear a jacket and trousers on a daily basis. I usually go for black but it’s good to spice it up from time to time with gray, white or, like in this case, with caramel. Changing stilettos into over-knee boots will make it more November weather appropriate.

Jako zwolenniczka prostych rozwiązań, na co dzień przeważnie noszę marynarkę i spodnie. Zwykle stawiam na czerń ale dobrze ją urozmaicić od czasu do czasu szarościami, bielą lub, jak w tym przypadku, karmelem. Zmieniając szpilki na kozaki za kolano, zestaw ten będzie bardziej odpowiedni na listopadową pogodę.

 • Ev

  Jest idealnie :)

 • Anna

  Wspaniale wyglądasz, szykownie i prosto !

  Ciekawi mnie również, co stało się z górą torebki, dlaczego jest taka zgięta, to normalne dla tego modelu ? Sama zastanawiałam się nad jej zakupem, ale teraz nie wiem co zrobić. Myślisz, że wersja we wzór “krokodyla” będzie bardziej wytrzymała ? Pozdrawiam serdecznie !

  • To zgięcie torebki, które w normalnym użytkowaniu jest niezauważalne, zostało podkreślone na zdjeciu przez padające w ten sposób słońce. Myślę, że na skórze krokodyla nie będzie w ogóle widoczne ze względu na strukturę. Też się zastanawiałam nad tym modelem ale ze wzgledu na worek Zosi Chylak, który mam już w dokładnie taki sam wzór, chciałam coś z gładkiej skóry :)

 • skończ już kobieto być taka cudownie ubrana haha! :)

 • Hania

  Jess, zdradź swój sekret na taki płaski brzuch! Sweterek jest cudny ale ładny brzuch jest do niego niezbędny :)

 • Julien Leroy

  Let us imagine a session with the same nice shoes and a skirt… It will be fantastic…

 • Jakiego rozmiaru masz ten sweterek? Zastanawiam się czy jest bardzo dopasowany czy jeśli wezmę swój rozmiar będzie nie będzie za obcisly :)

 • themomentsbyela.pl

  Świetna stylizacja. Rzeczy dobrej jakości zawsze prezentują się elegancko, a ty jesteś w tym mistrzynią.