160420141

160420142

Dzięki zabawie organizowanej przez BeGlossy (wcześniejszy Glossybox) miałam okazję puścić wodze fantazji i zaprojektować własne pudełko, wypełniając je kosmetykami według mojego uznania. Wiele z Was zdeklarowało chęć posiadania tej wersji BeGlossy, więc mam 2 takie pudełeczka, które mogą trafić w Wasze ręce. Wystarczy, że polubicie fanpage FashionMugging na Facebook’u a w komentarzu pod tym postem podacie swoje imię, nazwisko, adres e-mail, oraz podzielicie się tym, co jest dla Was najważniejsze podczas wiosny ? Pytanie jest bardzo otwarte, dlatego liczę na Waszą kreatywność. Wybrane przeze mnie dwa najlepsze uzasadnienia zostaną nagrodzone 21 kwietnia  2014 i opublikowane pod tym postem.

A teraz co kryje się w pudełeczku:
1. WELLA SPLuxeOil, delikatny, odbudowujący i wygładzający olejek do wszystkich typów włosów. Chroni włosy przed utratą wilgoci i nadaje im połysk. Eliksir SP LuxeOil można używać zarówno na suche, jak i na mokre włosy
2. THE BODY SHOPBananowa odżywka do włosów z prawdziwym bananowym puree w składzie sprawi, że włosy staną się miękkie i łatwe do rozczesania.
3. SALLY HANSENLakier do paznokci w kolorze 295 Pixel Perfect. Lakiery z linii Hard&Nails Xtreme Wear zapewniają intensywność koloru, który utrzymuje się na paznokciach przez długi czas, zachwycając wyrazistymi barwami nawet do siedmiu dni.
4. ACE OF FACEEye Rule Intense – płynny, wodoodporny eyeliner w pisaku ze stabilną końcówką. Pozwala na łatwe wykreowanie dowolnego kształtu kreski i kontrolowanie jej długości.
5. BOMB COSMETICSKostka do masażu z masła kakaowego Miodowe Lato. Kosteczka wykonana z uczuciem obfitych porcji masła kakaowego, miodu i kokosa, by nawilżyć oraz głęboko odżywić skórę i pozwolić na uczucie letniego słońca na całym ciele.

WYNIKI

Przede wszystkim, bardzo mocno chciałam Wam podziękować za tak liczne uczestnictwo w konkursie. Każde zgłoszenie aż tryskało pozytywną energią i malowało mi uśmiech na twarzy, co postanowiłam docenić dodatkową nagrodą. Wyłoniłam aż 3 zwyciężczynie pudełek beGLOSSY zaprojektowanych przeze mnie, których odpowiedzi na konkursowe pytanie możecie przeczytać poniżej. Z autorkami skontaktuję się mailowo, gratulacje ! :)))

“Tej wiosny najważniejsza jest dla mnie zmiana! Jestem w trakcie przemiany swojego własnego ja, której temat przewodni to zadbanie o siebie. W sposób zewnętrzny – przestałam mówić wciąż o diecie, “od jutra brak słodyczy” tylko zaczęłam jeść zdrowo, zainwestowałam w sokowirówkę i codzienne soki warzywno-owocowe, oprócz tego pielęgnuję swoje nowe hobby, jakim stała się jazda na rolkach, ale też zaczęłam dbać o swoje wnętrze, zatrzymałam się w końcu na chwilę, co próbowałam zrobić przez 3 lata, odkąd zamieszkałam w Warszawie. Teraz codziennie znajduję chwilę dla siebie, nareszcie zaczęłam naukę hiszpańskiego, a wieczorem zamiast przewijać strony na facebooku, nadrabiam zaległości książkowe i poznaje miasto nocnymi spacerami – polecam tej wiosny na chwilkę zwolnić i zastanowić się nad swoimi marzeniami i codziennymi pragnieniami i zacząć w końcu je realizować!”

Magda Olszewska, molszewska92@gmail.com

“Nie wiem czy jeszcze się załapię, bo już 21.04, ale właśnie wczoraj była wiosna i trzeba było się nią nacieszyć :)
 Co jest najważniejsze podczas wiosny? Te małe elementy, na które wiosna się składa. Smaki, zapachy, kolory, których dawno nie było. Pewnego rodzaju “odrodzenie”, które symbolicznie możemy przechodzić odwieszając zimowe płaszcze i wyciągając wiosenne kurtki ;) Uwielbiam smak nowalijek, które przynoszę z zakupów, smak nowych potraw, które nagle chce się gotować, nawet codzienna kawa jest lepsza. Szczególnie ta przy świeżych kwiatach – w moim pokoju króluje biel i szarości, dlatego z radością witam szafirki, tulipany, żonkile, narcyzy. Z największym uśmiechem te, które rankiem mijam rano przy wyjściu z domu, kiedy powietrze jest jeszcze pomiędzy zimą a wiosną. Smak i zapach powietrza też jest wyjątkowy. Ważne jest, żeby znaleźć chwilę, żeby to docenić, spojrzeć na kwitnące drzewa, prosto w niebo w kolorze błękitu, zrobić głęboki wdech, zachłysnąć się wiosennym powietrzem i cieszyć każdą chwilą
A najważniejszy jest entuzjazm, który odradza się wraz z pierwszymi promieniami słońca, wychodzącymi po śnie zimowym. Nowe pomysły, nowe rozwiązania, nowe chęci, plany na podróże i wyjazdy, energia do działania na studiach i w pracy, chęć do zmian, do próbowania nowego. To kocham w wiośnie najbardziej.”

Eliza Dec, ejc.dec@gmail.com

“Uśmiech mojego dziecka. To on sprawia, że w moim sercu stale gości wiosna i cieplejsze dni. Kalendarzową wiosną najważniejsze jest dla nas jak najlepsze wykorzystanie pięknej pogody i spędzenie niezapomnianych chwil w promieniach słońca. Każdy wiosenny dzień zaczyna się od zaplanowania go tak, aby w oczkach mojego półtorarocznego brzdąca malowało się prawdziwe szczęście. Wiosna w naszych sercach zagościła już na dobre :)”

Karolina Maciejewska
 kar.maciejewska@gmail.com

 • Aleksandra

  Wiosną najważniejsze jest dla mnie słońce. Bo daje mi energię, powoduje uśmiech na mojej twarzy, motywuje do działania, zachęca do wyjścia z domu , wprawia w dobry humor, inspiruje, ogrzewa nie tylko ciało, ale i umysł, daje siłę do walki z niepowodzeniami i zmusza do zmian. Ale tylko tych pozytywnych :)

  Aleksandra Płuciennik
  aleksandra.pluc@gmail.com

 • Ann

  Anna Waniek, awaniek@onet.eu. Najważniejszy jest dla mnie puder podczas wiosny- na mój nos bezlitosny! Alergikiem się urodziłam i muszę z tym walczyć chociaż nie zawiniłam. Kiedy kicham i płaczę, nieraz o nos i oko szorstką chusteczką zahaczę. Ale się w tym stanie nie ukrywam- tylko mym pudrem te czerwone miejsca pokrywam :) Pozdrawiam

 • Dorota Adamska

  Świeże kwiaty i piękny śpiew ptaków co rano :-) a także ta wiosna szczególnie bo wychodzę za mąż :-)
  Dorota Adamska
  dorotaadamska@onet.eu

 • Anna

  Tego roku wiosna będzie dla mnie wyjątkowa, gdy zakwitną
  kasztany rozpocznie się maturalna pora. I kiedy inni będą cieszyć się majówką,
  piknikiem, pierwszymi promieniami słońca o poranku, moją głowę zaprzątać będzie
  funkcja kwadratowa, logarytmiczna, sinus i cosinus, „Pan Tadeusz”,
  „Przedwiośnie”, tyyyyyle informacji! Ale
  kiedy nareszcie egzaminy dobiegną końca, nastanie okres SPÓŹNIONEGO wiosennego
  szaleństwa! Już słyszałam, że Wrocław na mnie czeka. Rakiecie do tenisa
  przydałoby się czyszczenie. Krótko mówiąc, planów z każdym dniem przybywa,
  jeśli tak dalej pójdzie, będę musiała zacząć je ograniczać. Co jest jednak dla
  mnie wiosną najważniejsze? Odpowiedź jest prosta. Wiosna!

  Buziaki!

  Ania Kurpas

  purplishred@gmail.com

 • Magda

  Najważniejsze wiosną? Coraz dłuższy dzień. Dla mnie zima to taki mały koszmarek, kiedy budzę się i jest ciemno, wracam do domu po pracy czy uczelni i znów jest ciemno. Wiosenny coraz dłuższy dzień daje mi niesamowitego kopa motywacyjnego i energetycznego.
  Magdalena Krystjan
  magdalena.krystjan@onet.pl

 • Angelika Kluk
  angelika.kluk@gmail.com

  Dla mnie najważniejsze podczas wiosny są spacery w pierwszych promieniach słońca. Gdy idę przez las wśród rozkwitających pąków i budzących się do życia roślin,słucham śpiewu ptaków i czuję delikatny powiew wiatru. Zamykam wtedy oczy i czuję się jak we śnie, spaceruję po wyobraźni jak w jakieś odległej wymarzonej krainie, którą mogę odwiedzić już tu i teraz z
  wielką radością bez konieczności udawania się w ciepłe kraje. to mnie odstresowuje, odpręża, dodaje siły i sprawia, że chce mi się wszystkiego: biegać, ćwiczyć, spędzać czas na dworze, aktywnie. Po prostu nie ma takiej rzeczy,na którą nie miałabym ochoty i obcowanie z naturą. TAK to jest dla mnie wiosną najważniejsze! Żadna inna pora roku nie daje mi tyle energii! :)

 • karolina

  Najważniejszy jest uśmiech i radość z każdego słonecznego dnia ktory daje nam energię do działania :)
  Karolina Stęsik
  karolina.stesik@o2.pl

 • Mariola

  Mariola Wiśniewska
  mariola.wisnie[małpa]gmail.com

  Matka Natura musiała użyć miksera
  By mogła powstać wiosenna atmosfera.
  Nieopatrznie zmieszała śnieg i szczyt góry,
  deszcz i bociany, słońce i chmury.
  Eksperymentowała także z kolorami:
  Co da połączenie zieleni z krokusami?
  Namówiła nawet czas, by niósł nadzieję,
  która najtwardsze serca skruszeje.
  Szalony wiatr energię nam niesie –
  staje się kompanem w naszym sukcesie.
  Wiosna to taki dzień po długim śnie-
  wszystko jest nowe, wszystkim cieszę się!

 • Monika

  Wiosną najważniejsze jest dla mnie słońce i wszechobecna zieleń. Wreszcie po szarej, mroźnej zimie mogę powyciągać swoje baleriny oraz letnie, zwiewne, kolorowe rzeczy. Wiosna sprawia, że chce się żyć na nowo, większość czasu spędzać na świeżym powietrzu, a co za tym idzie, podreperować włosy po zimowych czapkach oraz zadbać o swoje ciało, które aż się prosi by je trochę odkryć. Wiosną cały świat budzi się do życia, a ja z nim :)

  Monika Kraszewska
  monika.kraszewska@vp.pl

 • Joanna Koza

  Naj wiosną jest jak najłagodniej przejść przez fazę, gdy nagle skóra wygląda żle i widać każdy cień zmęczenia i upływu czasu, przejść przez okres braku ciuchów przejściowych – czyli początku sezonu, zawsze zbyt długo trzymam się zimy lub jesieni. Najfajniej będzie gdy kupię nowy rower i skończę remont.Najważniejszy dzień to będzie ten gdy pierwszy raz założę sandały na stopę. Naj będzie i jest zawsze gdy przez choć moment jestem szczęśliwa i walczę o to żeby tych dni tych chwil było więcej
  i nie ma znaczenia czy to wiosna.

 • Ewelina Mrózek
 • Paulina

  Podczas wiosny najważniejsze jest dla mnie czytanie książki na świeżym powietrzu i obserwowanie jak natura wraca do życia. Ja wraz z nią zmieniam swoje nastawienie, opuszczam kanapę, chowam ciepły koc i zimowe ubrania. Co weekend odwiedzam targ i kupuje świeże owoce oraz piękne kwiaty, które są kwintesencja wiosny. Zmieniam ciężkie kosmetyki na naturalne i lekkie o cudownych żywych owocowych zapachach. Wiosna to czas, kiedy budzę sie ze swojego własnego zimowego snu :)

  Paulina Grzyb
  paulina_grzyb@o2.pl

 • Paulina Kruk

  Paulina Kruk
  paulina.kruk1991@interia.pl

  Wiosna to czas odrodzenia kiedy życie pulsuje na każdym naszym kroku. Dlatego dla mnie najważniejsza na wiosnę jest ZMIANA WIZERUNKU. Niesamowicie wiele radości sprawia mi zrzucenie swojego rodzaju ‘skorupy’ uformowanej przez jesień i zimę. Na wiosnę lubię czuć się świeżo i lekko. Jeśli coś w sobie zmieniać, to tylko wiosną i tylko na lepsze prawda? :)
  Nowa fryzura? Ależ proszę.
  Mała dieta? Otóż to!
  Nowe oprawki? Oczywiście!

 • Katarzyna K

  Istnieje wiele rzeczy ważnych dla mnie podczas wiosny. Z pewnością zaliczam do nich zdrowszą dietę, pełną zielonych warzyw oraz większą dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Podczas, gdy wiosną witryny sklepowe kuszą kolorowymi ubraniami, nowymi trendami, wielością pozytywnych barw, pragnę nie zatracić się w zakupowym szaleństwie. Ważne, by pozostać wierną własnemu klasycznemu stylowi. Tej wiosny stawiam także na wygodę – aby ułatwić sobie realizację wiosennych sportowych postanowień, odzyskać witalność i energię!
  Katarzyna Kisiel
  katarzyna.kisiel.kk@gmail.com

 • Hania

  Wiosną najważniejszy jest dla mnie… porządek. W mojej garderobie, domu i głowie. Lekkie i przewiewne ubrania dają mi poczucie totalnej wolności i nieskończonych możliwości. Wysprzątany dom cieszy oko i pozwala na szybsze znalezienie wszystkiego przed wyjściem na wiosenny spacer po lesie… A porządek w głowie pozwala na to, abym w błogim, niczym nie zmąconym spokoju, mogła wystawić twarz do słońca ;)

  Hanna Gappa
  hanna_gappa@wp.pl

  Pozdrawiam :)

 • Karolina

  Uśmiech mojego dziecka. To on sprawia, że w moim sercu stale gości wiosna i cieplejsze dni. Kalendarzową wiosną najważniejsze jest dla nas jak najlepsze wykorzystanie pięknej pogody i spędzenie niezapomnianych chwil w promieniach słońca. Każdy wiosenny dzień zaczyna się od zaplanowania go tak, aby w oczkach mojego półtorarocznego brzdąca malowało się prawdziwe szczęście. Wiosna w naszych sercach zagościła już na dobre :)

  Karolina Maciejewska
  kar.maciejewska@gmail.com

 • Anna

  Wiosna, to czas w którym po mroźnej zimie wkradają się pierwsze promienia słońca. Świat otrzepuje się jeszcze z zimowej powłoczki, na wierzch nieśmiało wychodzą kępki pistacjowej trawy. Potoki i rzeczki wiją się niczym błękitne wstążki. Odbija się od nich ciekawskie, złociste słońce, które ani myśli dłużej chować się pod alabastrową kołderką chmur. Wiosną nabieramy nowej energii, ponieważ wiosna to czas pierwszych ciepłych spacerów. Spacer jest dla mnie najważniejszy podczas wiosny, ponieważ jest to znakomity pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną. Pozwala nam spojrzeć na wszystko z dystansu, perspektywy lub po prostu z kilkudziesięciu metrów. A to zawsze pomaga – zamknięcie drzwi za kilkudziesięcioma metrami mieszkania, pozostawienie w środku swoich problemów, słów wypowiedzianych niechcący, zmęczenia codziennością. Kiedy stajemy oko w oko z przyrodą, z powrotem stajemy się częścią całego świata, a nie tylko jego małego wycinka. Wspólny spacer zbliża ludzi. Zmęczenie podczas spaceru przeżywamy wspólnie. A po spacerze każdy z nas marzy, by napić się gorącej czekolady. Nie znam lepszego sposobu na tak w pełni wypełniony wiosenny czas wolny.

  Anna Wierzbowiecka
  wierzbowiecka.anna@vp.pl

 • Sabina

  Powietrze.
  To ono jest najważniejsze. Jest całą wiosną. Ono mnie otacza i wypełnia. Powietrze pachnie.
  Kwiatami, które, po długiej nieobecności, zaczynają istnieć wokół mnie, które mogę naręczami przynosić z ogrodu do domu i cieszyć nimi oczy.
  Perfumami kobiet, które jak kwiaty rozkwitająć by żyć, by zachwycać.
  Perfumami mężczyzn, które opowiadają historie… o kobietach.
  Powietrze przynosi do mnie śmiech, radość, okrzyki zachwytów i westchnienia.
  To ono przyprowadza do mnie rankiem promienie słońca, jest orzeźwiające i czyste, daje mi siłę, budzi do życia, do wyzwań.
  Wieczorem otula zachodem, uspokaja, oddal gwar, koi zmysły, jest ciepłe i czułe.
  Bez względu na to co robię i gdzie jestem roztacza muzykę świata: śpiewające ptaki, szemrzące potoki, szumiące drzewa.
  To ono powiewami rozwiewa mi włosy, owiewa mą twarz, którą łasą wystawiam do słońca.
  Jest różnorodne, zmienne, zaskakujące, a przy tym niezbędne i niezastąpione.
  Wiosnę trzeba czuć – wiosna jest powietrzem.

  Sabina Skubisz
  yashomati@autograf.pl

 • Marti

  Podczas wiosny najwazniejsze sa dla mnie.. Poranki ! Uwielbiam wstawac rano kiedy swieci slonce.. Mam wtedy najlepszy humor na świecie. Sprawia mi wtedy wielka przyjemnosc wybieranie ubran na ten dzien, planowanie co bede robic, gdzie wyjdę wieczorem z chlopakiem albo znajomymi… Uwielbiam tez w wiosenny poranek upiec drożdżowke , taka z wielka iloscia kruszonki! Niestety mam na to czas tylko w nieliczne weekendy bo z racji studiow (medycyna-wiec pewnie rozumiesz o co mi chodzi) mam niewiele czasu na leniuchowanie, ale chyba tym bardziej to doceniam;)
  Marta Taube
  marti@opoczta.pl

 • Karolina

  Jest taki jeden dzień, przypadający co roku mniej więcej o tej samej porze, gdy już zniknie ostatni śnieg i kiedy rano niewyspana idę na stację S-Bahn i myślę z przygnębieniem, ile godzin spędzę dziś znowu na uczelni. Wtedy kątem oka widzę na trawie małe fioletowe punkciki, na widok których buzia sama mi się cieszy: pierwsze krokusy! Kawałek dalej spotykam starszego pana z psem, który właśnie wraca z piekarni z ciepłymi bułeczkami i który z uśmiechem serdecznie mówi mi “dzień dobry”. Słońce nieśmiało wychyla swoje pierwsze promienie zza chmur, a ja wtedy czuję, że naprawdę wreszcie zaczyna się wiosna: pierwsze kwitnące kwiaty, uśmiech obcej osoby, poranne ciepłe promienie słońca – wszystko to jest dla mnie najważniejsze podczas wiosny! I wtedy dzień (nawet spędzony na uczelni) od razu staje się lepszy :)

  Karolina Gula
  karolina0193@gmail.com

 • Anna Kuśka

  Podczas wiosny najważniejszy jest dobry humor, energia do życia, pozytywne nastawienie, radośc z zycia promienna cera i duuża ilosc SPORTU ;)
  Anna Kuśka anna.kuska@hotmail.com

 • Julia

  Myślałam, że moja smykałka do j. polskiego z czasów liceum pomoże mi w moim pierwszym uczestnictwie konkursowym, ale jakże tu można wymyślić coś oryginalnego :) Wszyscy kochamy wiosnę; za słońce które świeci wyjątkowo długo, za dalekie wycieczki rowerowe, za pikniki z książką i słuchawkami. Osobiście w tym roku postanowiłam zorganizować kilka przyjęć w ogrodzie dla znajomych. Nie chcę jednak by były to typowe grill party z colą i chipsami z biedronki, mam zamiar użyć wyobraźni i folderu z inspiracjami, który zapełniałam całą zimę. Do tego, jak każdej wiosny, przychodzi czas na koncerty. Kończą się podróże po youtube a zaczyna coś, co można doświadczyć intensywniej. Przez cały ten wspaniały czas mamy dodatkowo większe pole do popisu w kwestii mody. Może ta wiosna przyniesie ze sobą także nową miłość? ;)

  julia.mackowiak@interia.pl

 • Basia

  Basia Jankowska
  basia422@o2.pl

  Wraz z rozpoczęciem wiosny do życia budzi się nie tylko cała przyroda, ale również i ja. Po długiej zimie, gdzie jedynym moim marzeniem jest wygodne usadowienie się przed kominkiem z kubkiem gorącej herbaty ,przyszedł czas na pozytywne zmiany. Pogoda jest tak piękna, że miałabym wyrzuty sumienia, gdyby mój dzień nie rozpoczął się od porannego biegu czy popołudniowego spaceru. Co więcej, to właśnie o tej porze roku całkowicie odświeżam swoją garderobę- kilkugodzinne zakupy z przyjaciółką nie mogą skończyć się inaczej jak pełnym bagażnikiem i uśmiechem od ucha do ucha :). A mówiąc szczerze, to tak naprawdę wiosną całkowicie zauracza mnie ćwierkot ptaków i ciepłe promienie słońca, przebijające się przez żaluzję do mojej sypialni.

 • eviii07

  Podczas wiosny najważniejsi są dla mnie tak jak w każdej innej porze roku moi bliscy. Zmienia się tylko otoczenie, przyroda, pogoda, jednak w sercu to oni są najważniejsi. Wiosna jest szczególnym dla mnie okresem, moją ukochaną porą roku. To wtedy mogę z moimi ukochanymi cieszyć się odradzającą się przyrodą, tą świeżością, tym lekkim, przyjemnym powietrzem. Uwielbiam obserwować naturę, kwitnące na rabatach tulipany,krokusy, drzewa puszczające pierwsze liście. Nic nie sprawia nam większej frajdy od wspólnie zjedzonego śniadania czy obiadu w ogrodzie, czy długich spacerów po okolicznych łąkach i lasach. Jest to pora roku dzięki której ludzie otwierają się ponownie na innych, rozkwitają, otrząsają się z zimowej melancholii, stają się szczęśliwsi i to jest właśnie dla mnie najważniejsze, emocje i uśmiech na twarzach bliskich jakie powoduje ta wspaniała pora roku.

  Ewelina Grabiec
  cafelatte@onet.pl :)

 • Eliza Dec

  Nie wiem czy jeszcze się załapię, bo już 21.04, ale właśnie wczoraj była wiosna i trzeba było się nią nacieszyć :)
  Co jest najważniejsze podczas wiosny? Te małe elementy, na które wiosna się składa. Smaki, zapachy, kolory, których dawno nie było. Pewnego rodzaju “odrodzenie”, które symbolicznie możemy przechodzić odwieszając zimowe płaszcze i wyciągając wiosenne kurtki ;) Uwielbiam smak nowalijek, które przynoszę z zakupów, smak nowych potraw, które nagle chce się gotować, nawet codzienna kawa jest lepsza. Szczególnie ta przy świeżych kwiatach – w moim pokoju króluje biel i szarości, dlatego z radością witam szafirki, tulipany, żonkile, narcyzy. Z największym uśmiechem te, które rankiem mijam rano przy wyjściu z domu, kiedy powietrze jest jeszcze pomiędzy zimą a wiosną. Smak i zapach powietrza też jest wyjątkowy. Ważne jest, żeby znaleźć chwilę, żeby to docenić, spojrzeć na kwitnące drzewa, prosto w niebo w kolorze błękitu, zrobić głęboki wdech, zachłysnąć się wiosennym powietrzem i cieszyć każdą chwilą
  A najważniejszy jest entuzjazm, który odradza się wraz z pierwszymi promieniami słońca, wychodzącymi po śnie zimowym. Nowe pomysły, nowe rozwiązania, nowe chęci, plany na podróże i wyjazdy, energia do działania na studiach i w pracy, chęć do zmian, do próbowania nowego. To kocham w wiośnie najbardziej.

  Eliza Dec, ejc.dec@gmail.com

 • Dorota Długosz

  Dorota Długosz, dorotenka.1@gmail.com .

  Tej wiosny najważniejsza jest dla mnie matura! Planuję studiować medycynę, a dostanie się na dobrą uczelnię wymaga wysokich wyników na maturze i wiele pracy, w związku z czym na pierwszym miejscu stoi nauka. ;)
  Nie licząc powyższego najważniejsza na wiosnę jest dla mnie aktywność fizyczna -tak naprawdę cały czas, ale teraz w szczególności, bo wreszcie można komfortowo poćwiczyć na świeżym powietrzu! Tenis, bieganie, rowery- możliwości jest wiele, a ile radości i satysfakcji!

 • Ola Balcerek

  Wiosną najważniejsze są dla mnie zmiany. Pora ta zawsze kojarzyła mi się z budzeniem do życia, czekaniem na nowy, świeży czas. Wszystkie te zmiany – zarówno atmosferyczne jak i te w nas, w naszym otoczeniu sprawiają, że mam więcej energii i chęci do działania. Na wiosnę budzą się wszystkie moje zaspane marzenia i to sprawia, że zaczynam nad nimi pracować, zaczynam wierzyć, że mogę wszystko i działam. Przejawia się to nie tylko w życiu codziennym, w planowaniu, organizowaniu, dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik, ale także właśnie w udziale w takim zwykłym konkursie jak ten – bo już wiem, że jeśli nie spróbuje to nie wygram :)

  Pozdrawiam,
  Ola Balcerek
  a_balcerek@onet.eu

 • Kas

  Katarzyna Nieczyporowska
  caramee@wp.pl

  Wiosną najważniejsze jest dla mnie słońce które budzi mnie do życia codziennym widokiem przerwanego snu zimowego fauny i flory. Cudowny błysk promieni na porannej rosie i ten zapach który w żadnej innej porze roku tak nie orzeźwia jak wiosną. Urodziłam się wiosną i jestem jak ona sama: słoneczna, rześka i nieprzewidywalna.

 • Kaja

  Katarzyna Budzińska, kaja.budzinska@gmail.com

  Wiosna kojarzy mi się z pięknem otaczającego świata, którego jestem częścią. Ze spełnianiem marzeń oraz wyszukiwaniem nowych celów. Z radości z kolekcjonowania mojej bransoletki oraz chęci bycia piękniejszą oraz lepszą. A pod spodem postanowiłam Wam pokazać mój symbol wiosny.

 • Martyna Florkiewicz

  Martyna Florkiewicz
  martyna.florkiewicz@gmail.com
  Podczas wiosny najważniejsza jest dla mnie aktywność. Spacery po moim ukochanym Krakowie, śniadania jedzone na świeżym powietrzu w uroczych kawiarniach, wieczory nad Wisłą przy cydrze i winie… A także odkrywanie nowych zakątków, zwiedzanie wystaw malarstwa czy fotografii, popołudnia spędzone z książką w parku i ogrodzie botanicznym. A przy tym wszystkim obowiązkowo duża dawka nowych smaków i zapachów. Wiosną budzimy się do życia, więc powitajmy naszą odkrywczą naturę. Kto wie, może to droga do spelnienia naszych marzeń?

 • Magda

  Tej wiosny najważniejsza jest dla mnie zmiana! Jestem w trakcie przemiany swojego własnego ja, której temat przewodni to zadbanie o siebie. W sposób zewnętrzny – przestałam mówić wciąż o diecie, “od jutra brak słodyczy” tylko zaczęłam jeść zdrowo, zainwestowałam w sokowirówkę i codzienne soki warzywno-owocowe, oprócz tego pielęgnuję swoje nowe hobby, jakim stała się jazda na rolkach, ale też zaczęłam dbać o swoje wnętrze, zatrzymałam się w końcu na chwilę, co próbowałam zrobić przez 3 lata, odkąd zamieszkałam w Warszawie. Teraz codziennie znajduję chwilę dla siebie, nareszcie zaczęłam naukę hiszpańskiego, a wieczorem zamiast przewijać strony na facebooku, nadrabiam zaległości książkowe i poznaje miasto nocnymi spacerami – polecam tej wiosny na chwilkę zwolnić i zastanowić się nad swoimi marzeniami i codziennymi pragnieniami i zacząć w końcu je realizować!

  Magda Olszewska, molszewska92@gmail.com :)