160420141

160420142

Dzięki zabawie organizowanej przez BeGlossy (wcześniejszy Glossybox) miałam okazję puścić wodze fantazji i zaprojektować własne pudełko, wypełniając je kosmetykami według mojego uznania. Wiele z Was zdeklarowało chęć posiadania tej wersji BeGlossy, więc mam 2 takie pudełeczka, które mogą trafić w Wasze ręce. Wystarczy, że polubicie fanpage FashionMugging na Facebook’u a w komentarzu pod tym postem podacie swoje imię, nazwisko, adres e-mail, oraz podzielicie się tym, co jest dla Was najważniejsze podczas wiosny ? Pytanie jest bardzo otwarte, dlatego liczę na Waszą kreatywność. Wybrane przeze mnie dwa najlepsze uzasadnienia zostaną nagrodzone 21 kwietnia  2014 i opublikowane pod tym postem.

A teraz co kryje się w pudełeczku:
1. WELLA SPLuxeOil, delikatny, odbudowujący i wygładzający olejek do wszystkich typów włosów. Chroni włosy przed utratą wilgoci i nadaje im połysk. Eliksir SP LuxeOil można używać zarówno na suche, jak i na mokre włosy
2. THE BODY SHOPBananowa odżywka do włosów z prawdziwym bananowym puree w składzie sprawi, że włosy staną się miękkie i łatwe do rozczesania.
3. SALLY HANSENLakier do paznokci w kolorze 295 Pixel Perfect. Lakiery z linii Hard&Nails Xtreme Wear zapewniają intensywność koloru, który utrzymuje się na paznokciach przez długi czas, zachwycając wyrazistymi barwami nawet do siedmiu dni.
4. ACE OF FACEEye Rule Intense – płynny, wodoodporny eyeliner w pisaku ze stabilną końcówką. Pozwala na łatwe wykreowanie dowolnego kształtu kreski i kontrolowanie jej długości.
5. BOMB COSMETICSKostka do masażu z masła kakaowego Miodowe Lato. Kosteczka wykonana z uczuciem obfitych porcji masła kakaowego, miodu i kokosa, by nawilżyć oraz głęboko odżywić skórę i pozwolić na uczucie letniego słońca na całym ciele.

WYNIKI

Przede wszystkim, bardzo mocno chciałam Wam podziękować za tak liczne uczestnictwo w konkursie. Każde zgłoszenie aż tryskało pozytywną energią i malowało mi uśmiech na twarzy, co postanowiłam docenić dodatkową nagrodą. Wyłoniłam aż 3 zwyciężczynie pudełek beGLOSSY zaprojektowanych przeze mnie, których odpowiedzi na konkursowe pytanie możecie przeczytać poniżej. Z autorkami skontaktuję się mailowo, gratulacje ! :)))

“Tej wiosny najważniejsza jest dla mnie zmiana! Jestem w trakcie przemiany swojego własnego ja, której temat przewodni to zadbanie o siebie. W sposób zewnętrzny – przestałam mówić wciąż o diecie, “od jutra brak słodyczy” tylko zaczęłam jeść zdrowo, zainwestowałam w sokowirówkę i codzienne soki warzywno-owocowe, oprócz tego pielęgnuję swoje nowe hobby, jakim stała się jazda na rolkach, ale też zaczęłam dbać o swoje wnętrze, zatrzymałam się w końcu na chwilę, co próbowałam zrobić przez 3 lata, odkąd zamieszkałam w Warszawie. Teraz codziennie znajduję chwilę dla siebie, nareszcie zaczęłam naukę hiszpańskiego, a wieczorem zamiast przewijać strony na facebooku, nadrabiam zaległości książkowe i poznaje miasto nocnymi spacerami – polecam tej wiosny na chwilkę zwolnić i zastanowić się nad swoimi marzeniami i codziennymi pragnieniami i zacząć w końcu je realizować!”

Magda Olszewska, molszewska92@gmail.com

“Nie wiem czy jeszcze się załapię, bo już 21.04, ale właśnie wczoraj była wiosna i trzeba było się nią nacieszyć :)
 Co jest najważniejsze podczas wiosny? Te małe elementy, na które wiosna się składa. Smaki, zapachy, kolory, których dawno nie było. Pewnego rodzaju “odrodzenie”, które symbolicznie możemy przechodzić odwieszając zimowe płaszcze i wyciągając wiosenne kurtki ;) Uwielbiam smak nowalijek, które przynoszę z zakupów, smak nowych potraw, które nagle chce się gotować, nawet codzienna kawa jest lepsza. Szczególnie ta przy świeżych kwiatach – w moim pokoju króluje biel i szarości, dlatego z radością witam szafirki, tulipany, żonkile, narcyzy. Z największym uśmiechem te, które rankiem mijam rano przy wyjściu z domu, kiedy powietrze jest jeszcze pomiędzy zimą a wiosną. Smak i zapach powietrza też jest wyjątkowy. Ważne jest, żeby znaleźć chwilę, żeby to docenić, spojrzeć na kwitnące drzewa, prosto w niebo w kolorze błękitu, zrobić głęboki wdech, zachłysnąć się wiosennym powietrzem i cieszyć każdą chwilą
A najważniejszy jest entuzjazm, który odradza się wraz z pierwszymi promieniami słońca, wychodzącymi po śnie zimowym. Nowe pomysły, nowe rozwiązania, nowe chęci, plany na podróże i wyjazdy, energia do działania na studiach i w pracy, chęć do zmian, do próbowania nowego. To kocham w wiośnie najbardziej.”

Eliza Dec, ejc.dec@gmail.com

“Uśmiech mojego dziecka. To on sprawia, że w moim sercu stale gości wiosna i cieplejsze dni. Kalendarzową wiosną najważniejsze jest dla nas jak najlepsze wykorzystanie pięknej pogody i spędzenie niezapomnianych chwil w promieniach słońca. Każdy wiosenny dzień zaczyna się od zaplanowania go tak, aby w oczkach mojego półtorarocznego brzdąca malowało się prawdziwe szczęście. Wiosna w naszych sercach zagościła już na dobre :)”

Karolina Maciejewska
 kar.maciejewska@gmail.com