BEAUTY ESSENTIALS: THE BRUSHES

010520161

Before the publication about my daily make-up routine will appear in the “Beauty Essentials” series, I would like to share the brushes I’m using for its application. Currently I have the Zoeva set consisting of 10 elements for face and eyes.

Zanim pośród wpisów z serii „Beauty Essentials” pojawi się publikacja o moim codziennym makijażu oczu, chciałabym podzielić się z Wami pędzlami, których używam do jego aplikacji. Aktualnie posiadam zestaw Zoeva składający się z 10 elementów przeznaczonych do nakładania cieni oraz bazy.

010520163

To be honest, on a daily basis I tend to use the eye shadow applicators, in various sizes depending on its purpose, and blush brush only. This set allows me to prepare a full day and night makeup without any trouble, the bristles are very soft, fit well in hand and pick up the right amount of color and buff the skin to a beautiful finish.

Nie ukrywam, że na co dzień korzystam głównie z aplikatorów cieni do powiek, występujących w różnych rozmiarach zależnie od przeznaczenia, oraz pędzla nakładania różu na policzki, niemniej jednak ten komplet umożliwia mi wykonanie pełnego makijażu wieczorowego i dziennego. Włosie jest bardzo miękkie, dobrze trzyma się je w dłoni a co najważniejsze – nabierają odpowiednią ilość koloru, precyzyjnie go rozprowadzając.

010520162