080520141

I have a weakness for Vogue magazines, I’m bringing them back from every trip and it’s the most common souvenir I receive from my friends. Currently on my desk, you can find the Italian issue, which perfectly matches the book I’m reading – “Włosi. Życie to teatr.” by Maciej Brzozowski who shows Italians in all situations that fully reveal their national character. It’s kind of a subjective guide that inspires to have a closer look at the people of Italy. The author tells the story of Italy’s most beautiful places, dishes, movies, music, but above all – about its inhabitants. That’s how I indulge myself lately, in the company of good coffee, dark chocolate and beloved Phenomé hand cremes.

Mam słabość do magazynów Vogue, przywożę je z każdej podróży i jest to najczęstsza pamiątka, którą prezentują mi najbliżsi. Aktualnie na moi biurku leży włoskie wydanie, które idealnie dopasowało się do książki, którą czytam – “Włosi. Życie to teatr.” Macieja Brzozowskiego, ukazującą Włoszki i Włochów we wszystkich sytuacjach, w których najpełniej ujawnia się ich narodowy charakter. Jest to swojego rodzaju subiektywny przewodnik, który inspiruje do przyglądnięcia się bliżej mieszkańcom Italii. Autor opowiada o najpiękniejszych miejscach Włoch, daniach, filmach, muzyce, ale przede wszystkim o ludziach, bohaterach tej książki. Właśnie tak ostatnio umilam sobie czas, w towarzystwie kawy, czarnej czekolady i ukochanych kremów do rąk Phenomé.

080520142

 • www.booksandmovies.bloog.pl

  Książka mnie zaciekawiła, na pewno po nią sięgnę ;)

 • Gabi Gabi

  Uwielbiam Włochy! Mogłabym jeździć tam co roku. Bardzo ciekawa książka! http://www.lovefashionblog.com

 • Hania

  Zazdroszczę takiej pokaźnej kolekcji Vogue’a *.* Chociaż w porównaniu ze zdjęciem, które pojawiło się na Twoim blogu już spory czas temu, pewnie kolekcja w chwili obecnej jest jeszcze bardziej imponująca ;)
  A ja w końcu skusiłam się na kosmetyki Phenome :) Tak zachwalałaś, że postanowiłam spróbować i z niecierpliwością czekam na pierwszą paczkę ;))

 • Ola

  Czekam na nowy post z niecierpliwością:-) a ja się skusiłam na torbę MakoBag:-) dziś przyszła, idealna!
  pozdrawiam!

  • Bardzo mnie to cieszy :) Niestety pogoda nie sprzyja przygotowywaniu zdjęć (leje od tygodnia…) więc na post trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia :(