221020141

221120142

In autumn and winter time, I cannot imagine myself leaving home without warm sweater or wool scarf to reliably protect from the cold. During these seasons, it’s also important to protect the skin that exposed to chilly air, like hands and lips. Personally, I prefer the neutral smell of cosmetics, so this winter I chose for myself a great moisturizing and regenerating Crème Douceur Mains Nutritive hand cream and Stick protecteur Réparateur lipstick. Ever since I discovered the Embryolisse brand, I’m a huge fan of each product, so I highly recommend you trying this set. Until the end of January using the code “FASHIONMUGGING” you can do your shopping with 20% discount on www.Embryolisse.pl.

Jesienią oraz zimą, nie wyobrażam sobie opuszczać domu bez ciepłego swetra czy wełnianego szalika, żeby solidnie zabezpieczyć się przed chłodem. Istotna w tym czasie jest także ochrona skóry, szczególnie narażonej na mroźne powietrze, czyli dłoni oraz ust. Osobiście, najbardziej odpowiadają mi neutralne zapachy, więc tej zimy wybrałam dla siebie regenerujący i świetnie nawilżający krem do rąk Crème Nutritive Douceur Mains oraz pomadkę Stick Protecteur Réparateur. Odkąd odkryłam markę Embryolisse, jestem ogromną fanką każdego produktu, więc gorąco polecam Wam wypróbowanie takiego zestawu. Do końca stycznia z kodem „FASHIONMUGGING” zrobicie zakupy z -20% zniżką na www.Embryolisse.pl .

 • Hania

  Jak tylko wykończę swój krem, składam zamówienie na Embryolisse :) A jak się nosi sweter od Anji? ;))

  • Świetnie, rękawy nie są aż takie duże i można je schować pod płaszczem :))

   • Hania

    Dzisiaj go przymierzałam, ale w końcu zdecydowałam się na tę białą marynarkę :) Może jednak jeszcze po niego wrócę :)

 • Kasia

  czekałam na nowy post , a tu pomadka i krem do rąk :(

 • Mart_18

  Krem, który odkryłam dzięki Tobie od nich jest chyba najskuteczniejszym nawilżaczem ;) Planuję zamówic krem bb pamiętam, że wspominałaś o nim, jak sprawdza Ci się po dłuższym stosowaniu i testowaniu , nie ciemnieje ? Pozdrawiam ;)

  • Jest idealny, zachowuje się na skórze jak krem a ma delikatne krycie, nie dzieje sie z nim nic na mrozie, rewelacyjnie się wchłania, same plusy :)
   CC cream też jest świetny i ma mocniejsze krycie.

   Pozdrawiam,
   Jess.

   • Mart_18

    Przez przypadek usunęłam poprzedni komentarz ale dobrze, że jednak się zachował, dziękuję bardzo za odpowiedź, że wspomniałaś o mocniejszym kryciu wersji cc bo chyba bardziej mi odpowiada ;)

 • Thank you for sharing. I was looking for a good cold cream and I think I found my favorite!.-)

  X

  Miri

  http://currentlywearing.com