AT THE MOMENT

atm29052016

1. Issue 3 of Unconditional magazine is out now. I’m so curious what’s inside and the rumour has it that the content is exceptionally beautiful.
2. I love the @loesje_pl project, those really touching stickers always make me smile.
3. Another artist I admire – NYC based @kellymariebeeman
4. Wouldn’t mind having these pointed Céline slip-ons, photo: @michshu_
5. I found a soundtrack to my life and it’s from the “By the sea” movie. I have the “Rearranging Furniture” song looped and I’m listening to it all day long, you can listen it here.

1. Pojawił się właśnie trzeci numer magazynu Unconditional. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda w środku a plotki głoszą, że czasopismo jest wyjątkowo pięknie wydane.
2. Uwielbiam projekt @loesje_pl, te wyjątkowo głębokie naklejki zawsze sprawiają, że się uśmiecham.
3. Kolejna artystka, którą podziwiam, tym razem z Nowego Jorku – @kellymariebeeman
4. Piękne szpiczaste czółenka Céline, nie omieszkałabym… photo: @michshu_
5. Najprawdopodobniej znalazłam podkład muzyczny do mojego życia i pochodzi on z filmu “Nad morzem”. Piosenkę “Rearranging Furniture” mam zapętloną i towarzyszy mi przez okrągły dzień, możecie posłuchać jej tutaj.

Zapisz

 • I absolutely adored By the Sea, including the soundtrack. I also ordered that Topshop jeans we talked about earlier and it is perfect and exactly to my taste! I feel like I can just combine it with anything and it is definitely becoming a staple. Thank you for the tip, it is really great to find blogs with similar style. x

  http://www.sartreuse.com

 • Hania

  Czółenka od Celine już od jakiegoś czasu mnie zachwycają <3 By the Sea jest na mojej liście filmów do obejrzenia :) Bardzo podoba mi się nowa odsłona At the moment i dziękuję kochana za mnóstwo inspiracji :*** Szczególnie tych dotyczących sztuki, muzyki, bo ostatnio wciąż brak mi czasu na poszukiwanie inspiracji w tych dziedzinach… Ale na szczęście wakacje już się zbliżają wielkimi krokami :)))

 • Marcelina Kędzierska

  Jakiś czas temu, w sobotę o 7 rano biegłam na przystanek, by pojechać na uczelnię. Byłam zmęczona po całym tygodniu, niewyspana i zestresowana. Wtedy na słupku przy przejściu dla pieszych zobaczyłam naklejkę Loesje: “Wstałam rano, a świat już czekał u moich drzwi”. Ta sobota była bardzo miłym dniem. :)

  http://www.simplylife.pl

 • viktoria

  Dreamy shoes

  thedaydreamings.blogspot.com